Jedyn yjzel, czyli osioł, kańs se swoja tasza posioł.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne są dodatkiem, który ułatwia ogarnięcie codziennych spraw i planowanie różnych wydarzeń. Mając je w domu z pewnością nie umkną Ci żadne ważne daty, jak rocznice ślubu, czy urodziny najbliższych. Oprócz tego kalendarze trójdzielne są świetnym produktem reklamowym.

Kalendarz trójdzielny – co to jest?

Trójdzielne kalendarze w porównaniu z innymi formatami kalendarzy wygrywają przede wszystkim dużą powierzchnią i wysoką trwałością. Kalendarz trójdzielny to produkt, który składa się z trzech bloków. Każdy z bloków to dwanaście kartek, na każdy miesiąc roku. Bardzo często występują kalendarze trójdzielne z dopisanymi imieninami w każdym dniu, co jest niezwykle pomocne. Elementem wyróżniającym kalendarz trójdzielny od innych jest przesuwne okienko, które służy do oznaczania bieżącego dnia miesiąca.

Kalendarz trójdzielny – zalety

Kalendarze trójdzielne to w większości wysokiej klasy produkty, które cechują się gładkim papierem i solidnym wykonaniem. Często zdarza się także ich laminowanie w zależności od potrzeb klienta na mat lub połysk oraz częściowe pokrywanie błyszczącym lakierem. W dobie szeroko rozwiniętych drukarni internetowych możliwe jest wykonanie własnego projektu kalendarza trójdzielnego, co jest niebywałą zaletą. Taki spersonalizowany kalendarz będzie super prezentem i wspaniałą pamiątką. Biorąc pod uwagę, iż kalendarze często są wykorzystywane jako gadżety w kampaniach marketingowych, kalendarz trójdzielny góruje nad innymi tym, iż ma dużą powierzchnię możliwą do zaprojektowania. Na główce lub plecach kalendarza można bowiem umieścić indywidualny tekst lub grafikę, dzięki którym kalendarz trójdzielny stanie się gadżetem kampanii reklamowej przynoszącym zamierzone efekty wizerunkowe i finansowe.

Gdzie można umieścić kalendarz trójdzielny?

Tego typu kalendarze będą idealnie wpisywać się praktycznie w każde wnętrze o charakterze usługowym czy reklamowym. Kalendarz trójdzielny doskonale nadaje się jako element wystroju ścian w biurach, gabinetach lekarskich czy w hotelowych recepcjach. Tak naprawdę kalendarz, szczególnie trójdzielny, jest niezbędny wszędzie tam, gdzie trzeba planować spotkania czy pamiętać o wielu datach. Kalendarze trójdzielne personalizowane będą także wspaniałym prezentem i można je umieszczać w domach. Idealnie nadają się do kuchni lub gabinetu. Na takim indywidualnym kalendarzu można zawrzeć, na etapie projektu, własne daty, święta i notatki.

Kalendarze trójdzielne mogą być zarówno pięknym prezentem dla bliskiej osoby, jak również skutecznym narzędziem marketingowym. To, w jakim celu zostaną użyte, zależy tylko od potrzeb i oczekiwań.

Kalendarze trójdzielne dostępne są w ofercie Ateko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.