Jedyn yjzel, czyli osioł, kańs se swoja tasza posioł.

Kursy bhp drogą online

Kursy online cieszą się coraz większą popularnością. Nie inaczej jest z internetowymi kursami bhp.

Kursy bhp okresowe

Szkolenie bhp dla pracodawców, dyrektorów, osób kierujących pracownikami przeprowadza się w formie kursu, lub samokształcenia online, nie rzadziej niż raz na 5 lat. Natomiast dla pracowników niższego szczebla np. robotników, szkolenia bhp przeprowadza się co 3 lata. Pierwsze szkolenie okresowe należy przeprowadzić w okresie do 12 miesięcy od momentu zatrudnienia. Kursy bhp okresowe muszą przejść wszyscy zatrudnieni, jak i zatrudniający.

Internetowe kursy bhp

Ogromną popularnością cieszą się obecnie kursy online, które dają duże możliwości. Pracodawcy często decydują się na tego rodzaju szkolenia.
Jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Takie szkolenia bhp przez internet prowadzone są ściśle według norm i przepisów. Popularne są np. szkolenia dla pracowników administracyjno biurowych, pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby, dla opiekunów i nauczycieli w żłobkach i przedszkolach, lekarzy, pracowników służby zdrowia, pracowników inżynieryjnych, technicznych, dla pracodawców i kierujących pracownikami.

Dobre rozwiązanie
Internetowe kursy bhp to bardzo dobre rozwiązanie. Wszystkie szkolenia przeprowadza sprawna i rzetelna grupa specjalistów, o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, albo taka, która ukończyła studia podyplomowe z zakresu bhp. Szkolenia bhp przez internet są przygotowane przez podmiot do tego uprawniony. O tym, ile trwa szkolenie bhp w popularnej formie e-learningu, decyduje sam uczestnik. Jeśli szybko przyswoi wiedzę i poprawnie odpowie na pytania drogą online, może ukończyć kurs nawet w kilkanaście minut. W systemie, uczestnik szkolenia ma nieograniczoną liczbę podejść do testu.
W sieci jest też możliwość wykupienia szkolenia dla wykładowców i instruktorów na kursach i instruktażach z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia dla pracowników służby i osób wykonująych zadania tej służby, czyli bhp, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, szkolenia w zakresie procedur postępowania pożarowego (gaszenie pożarów i ewakuacja).

Korzyści
Internetowe kursy bhp to same korzyści, które z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne. To wygodny sposób przyswajania wiedzy w bardzo szybkim i krótkim czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.